6. 2. 2023

Největší show v kariéře a hity ze tří desek. V pražské O2 areně vystoupí kapela Mirai

1 min read

Kapela Mirai vystoupí ve čtvrtek večer v pražské O2 areně. Jedna z nejposlouchanějších skupin současnosti si pro fanoušky připravila největší show ve své hudební kariéře, kterou si zahraje během podzimu rovnou dvakrát.

Koncert popové kapely Mirai bude průřezem třemi studiovými deskami kapely – nebudou tedy chybět ani hity z aktuálního alba Maneki Neko, díky kterému skupina získala i hudební cenu Anděl. Kvůli velkému zájmu fanoušků přidali Mirai ještě druhý koncert v O2 areně – ten bude 13. října.

„Máme z toho obrovský respekt, ale poslední týdny v podstatě neustále vysvětlujeme lidem, že je hala plná a nemáme jim co nabídnout. Vzhledem k tomu, že je koncert až za dlouho, tak jsme si řekli, že to riskneme a uděláme druhý,“ uvedl frontman kapely Mirai Navrátil pro O2 arenu, která oba koncerty pořádá.

Vedle Navrátila, který je zároveň i kytaristou, má kapela ještě tři další členy – baskytaristu Michala Stulíka, bubeníka Šimona Bílého a kytaristu Tomáše Javůrka. Kromě ceny Anděl získala skupina i několik Slavíků.

K jejím nejznámějším hitům patří například píseň Chci tančit, Lítej nebo Když nemůžeš, tak přidej. Standardní vstupné na koncert se pohybuje mezi 590 a 690 korunami.